Паркан таки прибрали: мешканці Озерної після майже року протестів домоглися свого

498
0

Зелена зона проти будівництва. Крапку у скандальній історії, яка розпочалася ще минулого року у мікрорайоні Озерна, врешті поставлено. Нагадаємо, що у  дворі одного з тамтешніх будинків садок, який місцеві  мешканці висаджували власноруч, обгородили парканом та взялися планувати там зведення кафе. І наче б то й були всі документи та підписи, та головної згоди – народної, – запитати забули. Тоді  мешканці і вийшли на мітинг, аби не дати забудовнику «розвести бізнес» під їхніми вікнами.

Протести тривали, та й праця будівельників не припинялась. Попри бідкання людей, непроханий гість продовжував вести підготовчі роботи, зрізати гілки та рити котлован. Та згодом скандал із прибудинкової території перейшов до зали суду.

Правда на стороні народу. Люди врешті-решт досягли свого, і хоч знову з поміж дерев видніється екскаватор, проте тепер із зовсім іншими намірами.

Однак, поспілкуватися керівництво бажання не виявило… але навіщо слова, коли ми бачимо результат. Його помітили й жителі мікрорайону.

Роботи йдуть на повну, адже до 1 грудня земля має бути звільненою від залізяччя. І хоч орендар з людьми непорозуміння мав, та з рішенням Феміди не сперечався.

Наразі ділянку планують віддати під нагляд одному комунальному підприємству, яке вже й вирішить подальшу долю зеленого куточку. Чи це будуть доріжки та лавочки, чи дитячий майданчик? –  визначать спільно з громадою, адже прибудинкова територія в першу чергу належить тим, хто мешкає поряд.