Парковки для інвалідів чи для недобросовісних водіїв: чи знають автолюбителі «своє місце»?

434
0

Парковки для інвалідів чи для тих, хто немає совісті? Водіям бракує пильності, особливо коли мова йде про вільний простір на стоянці, адже чимало осіб за кермом, нехтуючи правилами, займають місця,  відведені для пільговиків.

Нелегко живеться й тим, хто допомагає візочникам пересуватися по місту. Соціальне таксі щодня отримує чималу кількість викликів, та для них ситуація з парковками нічим не краща.

Знімальна група вирушила стоянками Хмельницького, щоб перевірити добросовісність водіїв. Однак перед нами неодноразово закривали двері.

З 26-го жовтня вступив дію закон про збільшення штрафів. Якщо у водія виникне бажання припаркувати свою ластівку на місці інваліда – доведеться сплатити  від 1020 до 1700 гривень. Більше того, патрульні можуть забрати автівку на штрафмайданчик без попередження.

Закон один для всіх. Тому ми поїхали далі… Як кажуть, хто стукає – тому відкриють. Не дочекавшись нікого біля стоянки, пішли дзвонити в кнопку виклику, що знаходиться біля входу… і нас почули.

Завідуючий залізничним вокзалом коментує все просто. Та говорити завжди легше, а от на ділі… На противагу, працівники соціального таксі бачать ситуацію дещо інакше.

Одні боронять місця для осіб з пільгами тросом, але є й ті, хто взагалі не передбачив парковок для інвалідів, хоча, відповідно до правил, на кожній стоянці має бути,  щонайменше, одне спецмісце.

Організація паркомісць у Хмельницькому залишає бажати кращого…Велика кількість автівок призводить до того, що на стоянках і яблуку ніде впасти. Об’їздивши місця для авівок від Озерної до Катіону, ми зробили висновки… У цій ситуації потрібно дотримуватись не лише законів України, а й законів людяності. Коли наступного разу будете зупинятися на парковці для інвалідів, подумайте: « А чи дійсно я  бажаю опинитися на їхньому місці?»