Партія «Соціальна справедливість» йде на парламентські вибори

536
0

«Соціальна справедливість» – доволі молода політична партія, проте із великими амбіціями. Головне завдання прозоро відображене у назві – це встановлення справедливості, розвиток держави на принципах гуманізму та захист прав громадян. Внутрішньо був розроблений власний Маніфест, де і зафіксовані основні задачі та цілі партії. Днями у Хмельницькому її лідер Алла Шлапак наголосила, що разом зі своєю командою планують йти на парламентські вибори, що відбудуться уже восени.

«Соціальна справедливість» виступає за формування партійних списків, проте має зовсім протилежну думку з приводу мажоритарної системи. Разом з тим, планують формувати внутрішню систему праймерізу за гендерною квотою: рівна кількість чоловіків та жінок. Готові й на об’єднання з іншими партіями, проте не зі старою владою, а новими перспективними політсилами.

Першочергово в їх планах – відмінити обов’язковий соціальний внесок та переглянути пенсійний вік. В партії наголошують: молодь має такі ж права, як й інші суспільні прошарки та є невід’ємною складовою трудового законодавства. Разом з тим, протягом 5 років мають на меті повернути закон про незаконне збагачення. Малому та середньому бізнесу дати «зелене світло»: ввести добровільну легалізацію доходів та зменшити оподаткування. І найголовніше: нарешті завершити війну на Сході України.

«Соціальна справедливість» – партія, що ставить на перше місце національні інтереси, мир у державі, готова допомагати народові та врешті побороти корупцію у вищих ешелонах влади.