250 чоловік з Хмельниччини відвідали Буковель разом із партією «УКРОП»

611
0

Буковель – найбільший гірськолижний курорт України, справжня гордість нашої держави зі своєю унікальною інфраструктурою. Співвласником є Олександр Шевченко, Народний депутат України від політичної партії «Українське об’єднання патріотів». Минулого тижня він запросив однодумців на спільну зустріч.

250 чоловік з Хмельницької області відвідали мальовничі Карпати. Це члени партії, симпатики та прихильники з Дунаєвецького, Ярмолинецького, Красилівського, Старокостянтинівського Летичівского, Білогірського, Славутського, Ізяславського районів та міст Кам’янець-Подільського, Хмельницького і Нетішина. Переконані, таку зустрічі гуртують, дозволяють визначити та чіткіше вибудувати  конкретну політичну стратегію, аби в майбутньому ґрунтовніше працювати на благо громади.

До слова, представники партії «УКРОП» ввійшли до депутатів новостворених ОТГ області, а саме до Жванецької, Баламутівської, Солобківської, Білогірської, Судинківсько, Смотрицької та Антонінської. Окрім того, члени об’єднання працюють і в Ізяславській та Дуанєвецьких міських та районних радах, Старокостянтинівській та Кам’янець-Подільській міських та Віньковецькій селищній радах.

Дмитро Йовдій розповідає: чи не щомісяця партія відкриває громадські приймальні в різних районах. Саме туди можуть звертатися люди із нагальними проблемами, а юристи безоплатно допомагатимуть у тому, щоб їх вирішити.

Зазначають, першомета «Українського об’єднання патріотів» – припинення військової агресії на Сході. І, переконані, нині це проблема кожного українця.

 

Врешті, певні: у владних структурах потрібні нові обличчя, які мають бажання, натхнення та саме громадянський, а не комерційний, інтерес у вирішення проблем країни. Лише із такою патріотичною мотивацією можлива якісна розбудова України.