Патріотичне відкриття туристичного сезону: «Кам’янець-Подільський – колоритний»

255
0

Це те місто, яке стало обличчям Поділля, яке поєднує у собі українську гостинність та середньовічний колорит. Щороку відкриття туристичного сезону проходить під особливим гаслом, що тонкою ниткою об’єднує усе святкування. Нині Кам’янець – колоритний!

Вагомим днем відкриття туристичного сезону стає для Сергія. Відсьогодні він розпочинає екскурсії на електрокарі. В основному, 5-кілометровий маршрут проходить по Старому місту із виїздом у Нове.

Окрім того, яке ж відкриття сезону без рекорду України! Уже 10-й рік поспіль щось вигадують та дивують. Нині півтисячі панянок зодяглися в традиційне українське намисто. Самі учасниці кажуть, популяризують рідне місто та пишаються ним, тому і радо беруть участь у подібних дійствах.

До слова, нагадаємо, минулого року Кам’янець-Подільський відвідали близько 800 тис. туристів. І з кожним роком, сподіваються, кількість гостей лише зростатиме.

Не лише столиця туризму! Минулоріч саме Кам’янець виборов звання Молодіжної столиці України. А ще пригадують часи, коли місто було тимчасовою столицею усієї країни. Вагомою подією того дня також стало закладання першого каменю будівництва меморіалу «Присяга-1919».

Сам меморіал зображуватиме 5 осіб, що присягають на вірність Україні. Вночі композиція підсвічуватиметься, а також буде оточена квітами у кольорах українського прапора. Потягне патріотичний меморіал на приблизно 7 млн. грн. Поки що кошти лише збирають.