ПАТ “Хмельницькобленерго” бореться із загрозливим гіллям

631
0

Близьке сусідство електроструму та дерев допускати не можна! Досить часто через природні стихійні явища дерева падають на лінії електропередачі. Як наслідок – аварійні відключення та припинення електропостачання до населених пунктів. Оскільки основним завданням ПАТ «Хмельницькобленерго» є безперебійне електрозабезпечення споживачів, вкрай важливо вчасно та якісно проводити розчищення трас та вирубку дерев в охоронних  зонах повітряних ліній електропередавання.

Слід зазначити, що розчищення трас повітряних ліній — один із найбільш ефективних заходів із профілактики технологічних порушень, пов’язаних із припиненням електропостачання.

Також  місцеві органи виконавчої влади зобов’язані сприяти енергопідприємствам у роботі зі збереження електричних мереж, запобігання аваріям і ліквідації їхніх наслідків у діючих електромережах,  і, звісно, проводити роз’яснювальну роботу із споживачами електроенергії.

Отож, слід пам’ятати, що дерева, які ростуть в небезпечній близькості до електропроводів, несуть загрозу, особливо під час несприятливих погодних умов. Відтак, кожному необхідно зрозуміти: життя дорожче за жменю вишень чи горіхів.