Перша партія осінніх призовників поїхала вчитися захищати країну

399
0

Якщо раніше служба в армії вважалася справою честі, нині ставлення до цього питання змінилося. Та все ж у складний для країни час  держава кличе юнаків вчитися її захищати. І вони йдуть. Нехай і без ентузіазму, та все ж із зібраними речами та бойовим настроєм.

Це красилівські призовники. Їх усього семеро, але до кінця листопада звідси покличуть 30  строковиків та 40 резервників. Усі вони потраплять до навчальних центрів та військових частин. І жоден не поїде у зону бойових дій.

Комісар ділиться: батьки таким обіцянкам вірять не завжди. І бояться відпускати дітей до армії. Проте, зізнався: якби мав сина – віддав би його на службу, бо це почесно.

Врешті й рідні, які прийшли провести призовників, хоч і зі слізьми, зате гордо кажуть: відслужити хлопець повинен.

Зараз вони прощаються з родиною, сідають у автобус. І вже через півтора року повернуться у домівки справжніми чоловіками. А, можливо, побувавши у ролі солдата, виявлять бажання служити за контрактом. Комісар нагадав, що ЗСУ переходить на нову систему харчування, а виплати для військових уже незабаром зростуть. Мовляв, повертають армії престижність. До кінця року в Україні мають призвати понад 10 тисяч чоловіків. Бо потреба у захисниках сьогодні стоїть гостро.