Перший пішов, а за ним і другий… Лозовий поки вичікує слушного моменту для звільнення

345
0

Перший пішов, а за ним і другий… А от наш голова поки що «вичікує» слушного моменту! Від голів ОДА по усій Україні посипалися заяви на звільнення. Це не губернаторський бунт, а відгомін виборчих перегонів і те, чого вимагає ЗАКОН! Очільники адміністрацій, а разом із ними заступники, мусять піти у відставку. Зроблять це ДО чи ПІСЛЯ інавгурації ЗЕ-Президента, вже ролі не грає. Хто першим наважився на цей крок, та чи підготував свої валізи Вадим Лозовий?

Хто на щиті, а хто зі щитом – ми знаємо! Наступного дня після виборів українці прокинулися із думками про майбутнє… своє та державне. Щоправда, для когось воно лише почалось, а для когось скінчилося, особливо, якщо досі воно було сите і політичне. Воно й не дивно – чого чекати він нового Президента, старожили та пристосуванці нашого політичного бомонду не знають та прорахувати не можуть. Це добряче лякає.

Святе місце порожнім не буває і не буде. Політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков сказав, що голови ОДА мусять автоматично ПІТИ із своїх кабінетів. І додав, гідних людей, які почнуть нарешті працювати на людей, а не на власну кишеню, достатньо. Не погодитися із цим важко. І от перший пішов… а за ним і другий. Так, на своїй сторінці у Фейсбуці заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз написав, що вже пакує речі для повернення до Києва. Фактично, по 10 годині ранку прилетіла звістка із Закарпаття. Геннадій Москаль також подав у відставку. Він попросив припинити його перебування у відпустці та звільнити з посади за власним бажанням. Москаль працював на посаді голови ОДА з липня 2015 року.

Написав заяву про відставку і керівник Миколаївської області Олексій Савченко. Його за зовнішність та поведінку ще називають «українським Кадировим».

22 квітня подав у відставку голова Львівської обладміністрації Олег Синютка. Своє рішення він пояснив перемогою на президентських виборах Володимира Зеленського.

А от голова чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник наразі не планує йти з посади, бо його ніким замінити.

У нашому Білому домі дух аж ніяк не переможний. Керівництво дещо розгублене. Цього дня правлять колегію, та, можливо, востаннє у своєму житті вручають Президентські нагороди. Напередодні Вадим Лозовий встиг на своїй сторінці у ФБ подякувати Порошенку за ВСЕ добре. Це зробило чимало ставлеників Петра Олексійовича. Здається, що хочуть запитати «На кого ж ти нас, тату, залишаєш?»

Ми запитуємо Вадима Лозового, куди збирається йти. Звісно, керівник ОДА всіх козирів не видає. Відповідає розмито. Можливо, це буде повернення до витоків, власне, до того, із чого починав – на посаду Менеджера у Гіпермаркеті патрона Олександра Гереги, а можливо залишиться у політиці.

Керівник ОДА так і не встиг напрацюватись за неповний рік. У травні його із призначенням вітав особисто Порошенко. До цього Лозового дуже довго сватали в адміністрації Президента. Тож Глава держави покладав великі надії на «свого» ставленика, а той обіцяв не підвести.

Тоді Порошенко наказав Лозовому підняти область із колін, покращити соціально-економічний розвиток, а також натякнув на майбутні вибори, мовляв, потрібен результат. Без образ, але Поділля так і не піднялося у рейтингу, а самі виборчі перегони із тріском провалені у нашому краю.

Вадим Лозовий – «чужак» для нашого регіону, він киянин. Досі не мав за плечима політичного досвіду. Що ж встиг зробити за час свого головування? Не багато! Конкретний губернатор із “Конкретних справ” та із цілком конкретними обіцянками часто обмежувався лише популістичними гаслами. Він зустрічав із хлібом-сіллю перших осіб, показово відкривав побудовані не його командою об’єкти. Також вів перемовини із інвесторами щодо аеропорту, вручав медикам транспорт від Порошенка… І, звісно, агітував. Власне, корінному киянину є куди повертатися. Вадим Лозовий зробив кар’єру в мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр». Там його завжди чекають, а чи чекатимуть у великій політиці такого гравця – невідомо.