Плюс гривня: у Хмельницькому зросли ціни на хліб

589
0

Здорожчало борошно, а за ним – і хліб. Вартість цього продукту від місцевого виробника з 10 травня зросла на 5%, а це орієнтовно на 50 копійок. Як зазначають на Хмельницькому хлібокомбінаті, востаннє ціна буханців піднімалася у січні.

Ми зазирнули у декілька магазинів нашого міста, аби прослідкувати, на скільки різняться ціни на хліб у різних торгових точках. До прикладу, у спеціалізованому кіоску і білий, і батон вартує 13 гривень. Ганна розповідає, сама полюбляє випічку від місцевого виробника, і попри те, що доводиться трохи платити більше, такі зміни – цілком зрозумілі.

Як бачимо, у супермаркетах за рум’яний доведеться викласти більше. Якщо порівнювати, то до 10 травня хліб вартував 12,50, а уже після – у великих магазинах люди сплачують на гривню більше. І якщо одні навіть не помітять такої зміни, для інших це – значний удар по кишені.

А от який хліб купують до свого столу місцеві владці та що кажуть про подорожчання – запитали у них самих.

Швидкими темпами «у Європу» ми йдемо лише цінами. Та навіть там буханці дешевші! Приміром, у Польщі паляниця коштує близько 3х злотих, або 60 центів при мінімальній заробітній платі у 520 євро. У нас же на «мінімальні» 140 євро – 40 центів.