Поганяти м’яча та забити переможний гол: відбувся фінал відкритого кубку преміум-ліги з міні-футболу

378
0

На кадрах – штучне футбольне поле поблизу 10 школи. Тут часто збираються як любителі, так і професіонали поганяти м’яча та забити заповітний гол. Цього разу хмельничани зібралися повболівати на фіналі відкритого кубку преміум-ліги Хмельницької області з міні-футболу. Хтось тримає кулаки за товаришів, інші – теж гравці, але які, на жаль, не дійшли до цього двобою.

Традиційно от уже як протягом 5 років ці змагання відбуваються під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) у Хмельницькій області. Її президент, Іван Гончар, також прибув на фінальний поєдинок, аби привітати переможців та подякувати усім, хто відроджує та допомагає розвивати спортивне життя у нашому краї.

На полі 2 активні команди –  «Динамо ГУ НП» та «ForexClub». Не будемо тримати інтригу. Із рахунком 3:1 перемогли правоохоронці. Кажуть, це той результат, до якого йшли кілька років.

Розповідають, особисто їм це допомагає ще й в професійній діяльності, адже гра підтримує фізичну форму та загартовує дух. Завдяки тренуванням з’являється більше сил, енергії та здоров’я аби виконувати оперативні задачі в своїй буденній діяльності.

Як розповів Іван Гончар, існуючий нині рівень міні-футболу (футзалу) у області посідає 2 місце в Україні після Дніпра. Каже, це результат багаторічної наполегливої праці.

Також, чоловік одночасно є й президентом спортивного клубу по футзалу «Сокіл», що грає в екстра-лізі. Для обдарованої молоді постійно проводять набір.