Подарувати діткам новорічне диво: до вихованців “Подолянчика” завітали казкові гості

291
0

На справжню новорічну казку заслуговує кожна дитина. І лише тепло та доброта дорослих здатні привнести атмосферу магій й свята найменшим. На жаль,складається і так, коли, здавалося б, нікому це зробити. Тоді на допомогу приходять небайдужі. Із щирими посмішками та подарунками навідалися і представники політичної партії «Соціальна справедливість».

Але, як то кажуть, давайте будемо відвертими – завжди є куди зростати. У чому і допомагає політична сила. 14 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації «Подолянчик» – це діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. І нині їм, як нікому, потрібна віра у краще.

Протягом святкової програми дітей розважали герої мультфільму Фіксики. Разом танцювали та грали в ігри. Кожному охочому нанесли аква-грим. Також,ніхто не залишився без подарунків. Отримали солодощі та теплу ковдру.

Політична партія «Соціальна справедливість» відвідує заклади соціальної спрямованості щомісяця, а подібні передноворічні акції для малечі у цей день пройшли у кількох районних центрах області.