Подарунки за гарні справи: у Хмельницькому запрацює нова інтернет-платформа для волонтерів

438
0

Ми Вам часто розповідаємо про небайдужих людей, які своїм прикладом надихають, а своїми вчинками роблять світ кращим. От група волонтерів, наприклад, передає допомогу в медичні заклади. Є й інші, які прибирають сміття там, куди не доходять руки у комунальників. Ось ці борються за права тварин та допомагають хвостатим у притулку. Також містяни на безоплатній основі часто долучаються до проведення різноманітних фестивалів. Нині у Хмельницькому запрацює єдина платформа, де кожному з них стане легше знайти однодумців та прибічників.

За посиланням changer.in.ua кожен бажаючий знайде платформу «Волонтером бути легко». Відвідувачі можуть створити подію самостійно або ж долучатися до уже існуючих. Нині на сайті усього одна – підготовка до Різдвяного ярмарку, на яку шукають 10 чоловік, що радо допоможуть у проведенні.

Ідею, як те часто буває, запозичили з-за кордону. В Європі найбільшою популярністю користуються різноманітні фестивалі та ярмарки, проте немало й тих, хто готові розчищати сніг гуртом, бо ж так веселіше.

У кожного зареєстрованого буде свій профіль та рейтинг. Все просто: чим більше добрих справ – тим вищим буде останній. У міській раді кажуть, найактивніших будуть заохочувати подарунками – від звичних футболок до «секретного презенту».

Тож ми не втомлюємося повторювати: робити добрі справи – легко, а головне так потрібно, аби стати кращими – як особисто, так і суспільно.