Подарунки та щирі слова: Андрій Шинькович та Вадим Лозовий привітали жителів Ямполя із Днем селища

438
0

Згуртувати громаду та кожну родину зокрема, подарувати мешканцям радість та посмішки. У Ямполі Білогірського району уже традиційно одразу після свята Трійці відзначають День селища. За останніми історичними свідченнями, роком заснування вважають аж 1535-й. Тобто, нині цьому населеному пункту виповнилося уже 483!

Раніше, ще у часи князів Янушпілів, тут проживали переважно ремісники та торговці. Нині численність Ямполя більше 3,5 тис. мешканців. І практично усі вони зібралися відзначити День селища. Тут і виступи артистів, і ятки із смачненьким та розваги для найменших. Відзначати та привітати селян приїхали і поважні гості. Серед них – депутат Верховної ради Андрій Шинькович та усього тиждень як призначений головою Хмельницької обласної державної адміністрації – Вадим Лозовий.

До слова, подібна співпраця із громадою – уже традиційна для Андрія Шиньковича. За його сприяння Ямпіль активно розвивається кілька років.

Також допомагають фінансово і простим людям з перекриттям покрівлі будинків, Відремонтоване, вже працює оновлене приміщення селищної ради, амбулаторії, а незабаром з’явиться ЦНАП. Окрім того, провели опалення до Будинку культури та школи мистецтв. Загалом, за період 2016-2017 років Ямпіль отримав майже 7 млн. грн. Це помічають і прості жителі.

Врешті, на досягнутому зупинятися не збираються, і уже вибудовують плани на найближчий час. І хоча вони доволі амбітні, проте таки здійсненні.

Також на заході гості відзначали грамотами Верховної ради та фінансовим подарунком почесних діячів села. І, врешті, побажали усім найголовнішого – благополуччя, здоров’я та миру. Ми бажаємо того ж.