Подяка за добро – ніж у живіт: зловмисника, який напав на волонтерку, взяли під варту

703
0

Допомагати тим, хто цього потребує, – їхній стиль життя. Волонтери по всій країні збирають кошти на лікування, підтримують дітей-сиріт, пенсіонерів, створюють благодійні фонди. Та й чого лише варта поміч бійцям у зоні АТО. Чимало небайдужих у кожному куточку України власними силами намагаються не стояти осторонь, а бути своєрідним героєм для героїв.

Ножем у живіт за допомогу АТОвцям. Вечір першого дня зими для волонтерки, яка разом зі своїм чоловіком збирала кошти на потреби військових на Сході, скінчився трагедією.

Прямісінько у центрі міста благочинність подружньої пари не сподобалась одному із випадкових слухачів. 62-річний чоловік підійшов висловити своє невдоволення… та дістав ніж.

Суперечка із кривавими наслідками. Злочинець з ножем у руках кинувся тікати, чоловік пораненої же побіг навздогін, аби затримати. Та далі, як у фільмі, свідком інциденту  став перехожий, що під цивільним одягом носить погони.

Із рук у руки. Слідчий тримав бандита до приїзду поліції. Тим часом, до стікаючою кров’ю  жінки примчала карета швидкої.

Волонтерка у лікарні, а зловмисник під вартою. Нападнику вже обрали запобіжний захід, за гратами він пробуде до 31 січня 2018-го.

Вони прагнули допомогти іншим, та самі втрапили у біду. Прикро визнавати те, що в нашій державі доброчинна діяльність не лише не отримує вдячності, а іноді й буває покараною…