Подяки за добрі серця та щирі наміри: 5 грудня відзначають День волонтера

396
0

Коли життя підкидає непідсильні випробування, на поміч приходять вони – волонтери, люди з великим, добрим серцем. Їм не шкода ані власних заощаджень, ані часу чи навіть здоров’я для інших. У цій залі нині таких близько сотні. Але тих мешканців нашої області, які завжди протягнуть руку допомоги, звісно, значно більше.

Сьогодні свою відзнаку за гуманітарну участь в антитерористичній операції отримала Катерина. Ще з 2014 року вона допомагає бійцям на Сході. Разом із іншими добровольцями збирали кошти, продукти харчування та необхідні речі для наших військових. Раз на 2 місяці із подарунками, піснями та танцями відвідували Старобільськ, Краматорськ, Авдіївку, Зайцеве та інші території, що опинилися «у вогні».

Олександр – військовий. Від початку наступу окупанта займається волонтерською діяльністю. У компанії однодумців їздить до наших захисників – передають одяг, техніку, продукти, а також підіймають бойовий дух концертами за власної участі. А от у 2018 році Олександр рушив туди уже по службі.

Їх діяльність необхідна людям. Адже саме волонтери першими йшли добровольцями в зону АТО, допомагали фінансово та матеріально бійцям, й продовжують це робити для кожного, кому необхідна їх підтримка.