Поділитись кров’ю… у спеціальній машині: в обласному центрі представлять доноромобіль

438
0

МОЗ зробив неабиякий подарунок нашій обласній станції переливання крові. Ще у 2017 році для потреб подолян придбали доноромобіль. Машина уже з пробігом – 1996 року випуску. Проте в належному стані: хороший зовнішній вигляд, а всередині вона повністю укомплектована для роботи. Вартував такий презент 300 тисяч гривень. А привезли автомобіль із Америки, а саме сонячного штату  Каліфорнія, міста Лос-Анджелес. Там він також слугував за своїм прямим призначенням.

У авто одночасно можуть здати кров 3 людини. Обладнаний він кондиціонером, ліжками для пацієнтів, хорошим дизельним генератором. Наявні полички для зберігання аналізів, пакети для забору та інші інструменти. Варто зазначити, що це перший такий автомобіль в Україні. Долатиме він кілометри не лише по місту – плануються виїзди по усій Хмельниччині, навіть у найбільш віддалених куточках нашої області. Для цього медичним закладам сіл, куди вирушатиме доноромобіль, варто зробити оголошення, аби чим більше бажаючих могли зробити свій внесок на допомогу тим, хто цього потребує.

Вперше цей автомобіль представлять загалу і випробують на практиці уже цієї п’ятниці, подію приурочать до всесвітнього дня донора крові. Всі бажаючі зможуть поділитися своєю життєво важливою рідиною біля кінотеатру Шевченка. Тим, хто захоче це зробити, варто запам’ятати наступне.

Здати кров – не важко, проте вкрай важливо. Можливо, саме ви допоможете врятувати чиєсь життя.