Від вогню в хмельницькому реабілітаційному центрі рятували маленьких вихованців

631
0

У цій кімнаті, зазвичай, проводили новорічні свята, дитячі ранки та отримували подарунки. Нині тут пусто, чорні стіни та протяги. Усе тому, що вночі 31 жовтня в актовій залі реабілітаційного центру ” Подолянчик” спалахнула пожежа. Усі саме вкладалися спати.

Зі слів пожежників, приїхали підрозділи за 7 хвилин. І почали евакуацію.

Малюків довелося виводити через запасні виходи, адже центральні двері перекрило полум’я. На двір виходили в домашніх капцях та піжамах. На те, щоб зібрати речі, часу не було.

Дітей перевезли до дитячого будинку. Вже зранку працівники центру доправили своїм вихованцям необхідні речі. Найменші дуже стривожені, за ними доглядають, але місця вистачає не всім.

В обласній службі у справах дітей теж не знають, скільки “переселенцям” з “Подолянчика” доведеться тіснитися на новому місці. Поки що вирішують питання з ремонтом та тимчасовим житлом.

Що ж до причини займання, то попередня версія – коротке замикання електромережі.

Зараз здоров’ю дітей нічого не загрожує. Вони у хороших умовах, щоправда, подальша їхня доля і досі не визначена. Бо гроші на капітальний ремонт виділять лише на наступній сесії обласної ради. Тож навряд чи в актовій залі “Подолянчика” знедолена малеча зможе відсвяткувати Новий, 2018, рік.