Покарання за перехід на «червоний» – перелом плеча

1002
0

Олександр Лелюк та його родина довіру до нової поліції втратили. Нині чоловік уже переніс важку операцію на плечі, адже при затриманні правоохоронці так його скрутили, що аж серйозно травмували. І, здавалося б, за що? Перетнув проїжджу частину, за версією тих же патрульних, на червоне світло.

Розібратися у справі за мету собі поставила дружина потерпілого. Саме вона уже подала позов на патрульних Хмельницької області. Як стало відомо, це був 1-й взвод роти ТОР. Нині у руках тримає лист за результатами службового розслідування. У ньому сказано, що спростувати або підтвердили факт тілесного ушкодження не вдалося.

Родина звернулася до 33-го каналу, аби справу не замовчали. Адже, інцидент трапився близько 2 ночі 22 грудня поблизу зупинки «П’яте колесо». Розмір штрафу усього – 51 грн., а от на лікування родина витратила уже близько 30 тис. грн. Чоловік, єдиний годувальник сім’ї, уже як 3 місяці обмежених у рухах, а отже і є непрацездатним. До того ж, родина виховує 2 синів, одному з яких цієї зими планували робити операцію, видаляти селезінку, але, зважаючи на травму батька, її відклали.

Плечова кістка у потерпілого була розтрощена повністю. Лікарі припускають: можливо, доведеться встановлювати імплант суглоба, але це – через рік. Олександр згадує події тієї ночі.

«Доблесну» службу колег коментує Роман Мартинюк, речник патрульної поліції у Хмельницькій області. Каже, службова перевірка ще триває, а учасники травматичного затримання і досі виконують свої обов’язки.

На відео – темно, деталей розгледіти не вдається. Скидається лиш, що потерпілий на час скоєння правопорушення був напідпитку. Патрульні запропонували скласти протокол на місці за участю понятих, але чоловік відмовився.

Не зважаючи на усе вищесказане, прослідковується невідповідність порушення до покарання: перейшов на «червоний» – отримай перелом плеча. Врешті, нині триває слідство, здійснюються відповідні експертизи.

Ми і надалі будемо слідкувати за резонансною справою та сподіваємося отримати відповідь на запитання – скільки сили потрібно застосувати, аби викорінити справжнє зло із вулиць нашого міста?