Полісмени та Укртрансбезпека відзвітували, скількох перевізників вони перепинили та оштрафували

525
0

Спершу ревізували, а далі звітували.  Копи разом із представниками Укртрансбезпеки почали перевіряти перевізників ще з учора. Відтак, за два дні вони підловили більше 40-ка недобросовісних водіїв. І це зважаючи на те, що усі шофери були заздалегідь попереджені .

Загалом, на водіїв маршруток було складено 4 адміністративних матеріали. 2 з них – через невстановлену кількість пасажирів – а це штраф  у розмірі 170 гривень.  Ще один – розмова по телефону – штраф 425 гривень. І остання «адмінка» дісталася перевізнику, який висаджував людей у забороненому місці. За це йому доведеться заплатити 255 гривень.

Окрім того, що водії постійно порушують , вони абсолютно  не слідкують за своєю поведінкою. Трапляється, висловлюються лайкою та хамлять пасажирам. А також на відріз відмовляються везти пільговиків… і цьому є докази. Активістка Альона Береза на одній із зупинок знайшла  залишки квитків.

Отож, транспортний рейд вкотре довів – підвищенню цін на проїзд немає жодного обґрунтування. Позаяк, водії не дбають про  комфорт  своїх пасажирів та прагнуть  лише збагатитися.  Власне, подібні перевірки і далі триватимуть, тож нам залишається вірити – добросовісних водіїв на наших дорогах таки побільшає, а поїздка у громадському транспорті стане комфортнішою.