Політична розправа в дії: Олеся Тарасова «воює» із міськрадою у суді

1596
0

Судове засідання №2. Позивач – активістка, що не танцює під «дудку» влади міста, а має та відстоює власну думку. За свою громадянську позицію Олеся Тарасова ризикує взимку опинитися із речами просто неба, і не сама, а із 6-річною донькою Олександрою.

Розповідає, завжди справно оплачувала комунальні, заборгованостей чи скарг за нею не велося. От тільки вона – заступник голови громадської організації «Нагляд», котра входить до тих небагатьох опозиційних угрупувань проти мера та його поплічників. Певна, саме через це міська рада і не продовжила договір оренди кімнат за адресою вул. Проскурівська, 44.

Зазначає, її не попередили про не продовження договору за 3 місяці, як це передбачає цивільний кодекс. Серед причин назвали ненадання клопотання з місця роботи, хоча цей пункт не передбачений жодним законом. Та, врешті, навіть коли на виконком Олеся й принесли відповідний документ, стіна непорозуміння так і не впала.

Станом на 8 лютого жінка уже отримала від Національної академії державної прикордонної служби, що винаймає ці приміщення, лист із вимогою «з’їхати». Тобто, рішення, яке ще досі оскаржується в суді, уже тишком починає виконуватися. І, якщо міські очільники і мали б керуватися принципом розумності, поки що це скидається лише на принцип підступності.

А між розмовами представниця міської ради таки обмовилася – міська рада не продовжила договір оренди, бо не хотіла. Так, першочергове право, малолітня дитина та інтереси містянки залишилися «за бортом».

У суперечках кінця-краю таки не видно. Феміда хоче бачити ще низку паперів зі стін міської ради, тож суд знову перенесли – тепер на 14 лютого.