Патріотизм, професіоналізм та порядність: політична сила «Основа» – на Хмельниччині

404
0

Сергій Тарута – народний депутат України, екс-губернатор Донецької  області, лідер партії «Основа» та кандидат у Президенти України в 2019 році. Сергій Олексійович в рамках передвиборчої кампанії завітав на Хмельниччину, де представив не лише свою програму економічного розвитку країни, а й у невимушеній атмосфері поспілкувався із виборцями та вислухав наболілі питання. Першогочергово познайомитися із Сергієм Тарутою мали змогу студенти Хмельницького національного університету. Лідер партії ознайомив присутніх із власним планом розвитку держави до 2030 року та дав молодим людям настанови на майбутнє.

Хмельницький речовий ринок – осередок підприємців, що ведуть власну справу та, відповідно, час від часу мають певні із цим пов’язані труднощі. Сергій Олексійович обговорив із бізнесменами їх проблеми як у власній діяльності, так із загальнохвилюючі, зокрема пенсії, а також розвиток малого та середнього бізнесу.

Користуючись нагодою, народний депутат України представив загалу голову Хмельницької організації «Основа» – Андрія Починка.  Відтепер саме він опікуватиметься нашою областю від імені партії.

Компроміс між владою та людиною, сходом та заходом, нашою країною та сусідніми державами – Сергій Тарута разом зі своєю командою має конкретні цілі і завдання для розвитку  України та покращення життя населення. Й обов’язково втілить їх в життя.