Поліцейська академія: хмельницький римейк

520
0

Аналогія аж проситься. У нашому місті з’явилися представники тієї самої легендарної поліцейської академії. З дня на день приступлять до виконання. А поки навчаються. Щодня із 8 до 18.

Майже як в улюбленій комедії 90х. Пригоди новобранців і служба, як чеснота. Бабусь переводять через вулицю, боронять громадян. Борються однаково, як із бандитами так із недоторканними “мажорами” і головне не беруть у кишеню. Нечувана казка для нашого совка схоже ТАКИ стане реальністю.

Типове тренування: новобранці діляться на групи. В одній – копи. В іншій – злочинці. Завдання патрульних – зупинити, роззброїти та  одягти кайданки. Майбутні полісмени з кожним таким відпрацюванням дивують своїми успіхами.

Після курсу молодого бійця в ідеалі патрульний буде здатний роззброїти та покласти на асфальт навіть свого на 2 голови вищого нападника. За всю підготовку хлопці та дівчата відпрацьовують низку моделей поведінки із правопорушниками.

А ще патрульні опановують вогнепальну зброю. Головні вимоги – почуватися впевнено з пістолетом у руках і обов’язково знати, коли його дозволяє використовувати закон. Паралельно вправляються навкулачки – львівські тренери навчають боронитися та боронити. На все про все мають кілька днів, бо вже дуже скоро хапатимуть реальних злочинців не за написаним сценарієм.