Померти через кредит, якого не брав: Волинська отримала результати судово-медичної експертизи

618
0

Ви бачите кадри із телепередачі «Стосується кожного». Вона вийшла в ефір 12 травня 2014 року. Уже тоді ситуація була патова. Нині пані Валентина приїхала із села Креміни Городоцького району до нашої студії. Розкриває нові аспекти старої, проте від цього не менш болючої, справи.

Нагадаємо усе по-порядку. Фатальна прикрість сталася у травні 2007. Її чоловік, Олег Волинський, загубив паспорт на залізничному вокзалі у Хмельницькому. А 5 років по тому сім’я отримала лист із банку, який повідомляв, що чоловік повинен сплатити кругленьку суму – 60 тис. грн. Проте, Валентина каже: у документах фігурувала інша особа.

Діалогу з банком не вийшло. Натомість, за 6 місяців отримали повістку до суду. Зросла і сума – майже до 70 тис. грн. 16 засідань та тяганина, яка тривала більше року. 28 січня суддя Інна Федорук виносить рішення – таки винні. Чоловік, а «де факто» уже боржник, наступного дня помирає. Йому було лише 47 років.

Після була апеляція. Банк, провівши службове розслідування, відступив, а Феміда підтвердила, що чоловік нічого не боргував. Проте було уже пізно. Валентина певна: якби суддя детальніше вивчила матеріали справи, Олег був би нині живий.

Майже 2 роки минулого від того часу, як Валентина написала на суддю Федорук позов до прокуратури. Там справа і досі.

У квітні цього року жінка нарешті отримала висновок судово-медичної експертизи. Документ підтверджує корональну раптову смерть – серцевий напад від стресу.

Вона досі суддя, і досі виконує свої обов’язки. Ми намагалися зв’язатися з Інною Федорук, телефонуючи на службовий номер, проте на іншому кінці – лише гудки. Врешті, у прокуратурі запевнили: подальший хід справі дадуть уже до кінця року.