Попередили, однак не всіх: мешканці Озерної день провели без водопостачання

687
0

Ранок вівторка приніс мешканцям Озерної не надто втішні новини: половина будинків уже о 7 годині залишалася без води. До списку «НЕщасливчиків» потрапили житлові масиви «Агора», «Барви», «Парковий». Анна проживає у цьому мікрорайоні лише місяць, і каже: із відключенням водопостачання тут зіштовхується вперше.

Усе тому, що по вулиці Січових Стрільців проводяться планові роботи. Працівники «Водоканалу» переносять водопровідні мережі на інше місце: скоро на тому пагорбі виросте ще одна багатоповерхівка чи торговельний центр.

Зазначають: повідомили про відключення людей заздалегідь, й ті, у свою чергу, повинні були підготуватися. Проте, і на цей випадок знайти в розбудованому районі колонку чи криницю  неможливо. Їх тут просто немає. Тож як мешканці «викручуються»?

Мікрорайон Озерна продовжує активно розвиватися й розбудовуватися. Однак через облаштування однієї вулиці мешканці усього мікрорайону страждати не мусять. На замітку працівникам «Водоканалу»: інформувати про відключення водопостачання слід краще. Адже не усі користуються Інтернетом й не кожен  голова ОСББ піклується про сповіщення громадян.