Поїла “біленькою”, аби забрати майно: на Ярмолинеччині працівницю соцслужби засуджує все село

551
0

Це відділення реанімації Ярмолинецької районної лікарні. Сюди 67-річну Зіновію Пастернак в критичному стані доправила швидка. Медики кажуть: ще день, і пенсіонерка могла віддати богові душу – тиск у жінки був вдвічі нижчий допустимої норми. Вона уже нікого не впізнавала і не орієнтувалася у просторі.

Односельці певні: до такого стану стареньку довела доглядальниця Наталя Легка. Замість того, щоб купувати підопічній їжу, вона приносила оковиту і напувала пенсіонерку. А потім взагалі почепила на двері замок.

Син Зіновії саме був на заробітках. Про лихо дізнався від сусідів. Одразу повернувся у село. Там його і чекала шокуючи новина – в минулому році його мама заповіла соцпрацівниці Наталії і будинок, і земельні паї. Тепер 6 гектарів належать чужій людині.

Староста села просто впевнений: соцпрацівниця свідомо зачиняла і напувала пенсіонерку, щоб швидше отримати спадок. Додає, раніше Зіновія ніколи не закидала за комір, та й гроші у неї завжди були. Лише у минулому році, це не рахуючи пенсії, вона отримала 50 тисяч гривень за паї. Але гроші теж пропали.

Сама ж соцпрацівниця не заперечує, що приносила підопічній алкоголь. Каже, це була воля пенсіонерки. Грошей теж не брала – все до копійки йшло на продукти. І навіть закрила жінку на замок із благих намірів.

Натомість, директорка терцентру соцдопомоги Лариса Василик вважає, що її підлегла вчинила не просто аморально. Каже, вона не мала жодного права приймати подарунки, тим більше отримувати заповіт. Але звільни соцпрацівницю все ж не поспішає.

Поліція тим часом відкрила кримінальне провадження. А поки пенсіонерка не може свідчити, правоохоронці збираються накласти арешт на все її майно.