Презентація косметики “Kallos” у “Антикризі”

568
0

Створити яскраву індивідуальність легко – разом із косметикою та засобами з догляду за волоссям від «Kallos». А як це зробити – днями продемонстрували у магазині «Антикриза». Для усіх бажаючих провідні візажисти та перукарі організували майстер-клас.

Почастуйте своє волосся смачненьким. Професійні засоби з догляду за волоссям від «Kallos» – справжня знахідка. А ще тут є ультрамодні та бережливі до ваших локонів фарби й окислювачі. Новинка бренду – серія Plex.

«Антикриза» дбає про ваш гаманець. Адже товари від «Kallosс» – це ще й приємна економія напередодні сезону холодів. Усі засоби окрім відмінної якості мають більш ніж привабливі ціни. Краса врятує світ, а “Антикриза” – ваш гаманець.

Не меншої поваги заслуговує і серія декоративної косметики. Поповніть свою косметичну супермодними відтінками блисків для губ, помад та тіней. А ще зверніть увагу на підводки для очей, відтінки – різноманітні. Вперед за покупками! Як зробити вдалий мейк, не переборщити із тональним, правильно підвести стрілки ат досягти чіткого контуру губ? Про все це і не тільки присутні мали змогу дізнатись від візажиста Ольги Віннік.

Секрети досконалого вигляду ховаються у цих маленьких тюбиках. Спробуйте – і не прогадаєте. Із засобами від торгової марки “Kallos” ваше відображення у дзеркалі буде ідеальним.