Прикордонники долучилися до Всесвітнього дня донора

402
0

В їхніх венах із кров’ю тече сміливість. Ті, хто охороняє рубежі нашої держави, долучилися до Всесвітнього дня донора. Майже сотня військових прикордонної академії здавали життєвоважливу рідину заради порятунку інших.

За статистикою, кожен третій мешканець нашої планети хоча б раз за життя потребує донорської крові. Тому люди по всьому світу добровільно стають донорами,  роблячи благородну справу. У академії є свої герої , серед них пан Віктор –  заслужений донор України, на рахунку якого понад 170 здач.

Таких практиків благородної справи в Україні трохи більше 150, а у Хмельницькій області всього 4, і саме аби віддячити усім цим небайдужим людям, наголосити на їхньому подвигу, в усьому світі 14 червня відзначають день донора.

Люди, які готові виділити трохи свого часу та краплинку крові – дарують потребуючим ще один шанс на посмішку, прогулянку, нові враження,  – на ще один день народження.

Пункти прийому крові у Всесвітній день донора не пустують, але про важливість цієї процедури потрібно пам’ятати не лише сьогодні. Не будьте байдужими.