«Він був завжди на позитиві»: хмельничани провели в останню путь бійця Миколу Мужичука

1224
0

Ще одна втрата. Хмельничанин Микола Мужичук від початку бойових дій на Сході займався волонтерською діяльністю й усіляко допомагав бійцям. Проте з часом вирішив стати спершу добровольцем в зоні АТО, а згодом отримав і звання офіцера. Та на службі через погане харчування та постійні стреси захворів на гострий панкреатит, через який нещодавно потрапив до госпіталю. Проте, на жаль, лікування не допомогло, і за тиждень чоловік помер. Військові побратими розповідають, він був надзвичайно веселою та життєрадісною людиною, а разом з тим і хорошим командиром.

Друзі пана Миколи діляться, чоловік завжди був дуже активним, і навіть перебуваючи на передовій, займався улюбленою справою – акваріумістикою, любов до якої хотів привити навіть своїм товаришам на Сході.

На прощання з бійцем прийшло чимало людей. Тут не тільки родина, друзі, військові побратими чи знайомі. А й небайдужі хмельничани, які вирішили віддати шану  загиблому.

Миколу Мужичука, вірного сина України,  поховали на кладовищі в мікрорайоні Ракове. Співчуваємо втраті усім близьким бійця. А тим, хто ще боронить кордони України, бажаємо чимшвидше повернутися додому живими та здоровими.