Не бажаєте скуштувати рибки… із асфальту? Звісно, якщо ваш шлунок це витримає

611
0

Асфальт замість прилавку, а дегустація мух замість експертизи. Такою картиною сьогодні накрило Хмельницький. Поруч ринків міста зустрічаємо і інших, продавців-«нелегалів» за несанкціонованою торгівлею. Їх ані трохи не бентежить, що на м’ясо, сало чи ковбаси, які тримають просто неба, сідають мухи та припадає пилюка. Все  – заради покупця.

Це ми вам показали місцевий бізнес на «асфальтному м’ясі» на вулиці Хотовицького. А ще такі стихійні торгівлі є й в інших мікрорайонах. Зокрема, Держпродспоживслужбі відомо, щонайменше, про 15 подібних точок. Ніхто не відповідає за якість такого продукту. Жодної сертифікації, жодної гарантії. Після вживання можна сподіватися тільки на Бога.

Рушаємо також чи не найбільший хаотичний ринок, по Кам’янецькій. Біля самої філармонії продавчині стрімголов тікають, гублячи товар та переховуючись від камери.

Місце за прилавком – платне.  Усього 5 гривень, але теж гроші. До того ж, ніхто не приховує, основна мета – підзаробити до пенсії. Проте, чи виживуть їхні покупці від такого продукту? Бабусям до того і діла немає. Все заради червоного Мазепи.

Нагадаємо, у місті є 3 офіційних ринки із лабораторіями та експертизами, проте, навіть і тут бувають інфекції зі страшними назвами. То що ж говорити про те, що тишком псується на землі.

І це лише незначна частина статистики. Штрафи існують, але щоб їх вручити, потрібно у прямому сенсі впіймати «за руку». Переконують, вихід лише один – піклуватися про своє здоров’я та не купувати там, де відсутні документи.

Тож, закликаємо усіх слідкувати за тим, що вживаєте та де купуєте. Подумайте,чи вартує кількагривнева економія Вашого здоров’я.