Проект стосовно перекваліфікації голів ОСББ планують втілити уже цього року

406
0

Керувати вміє кожен, а от робити це продуктивно – одиниці. У стінах Хмельницької ОДА говорили, як правильно організовувати роботу та, головне, із позитивним результатом. Там відбулась перша презентація спільного Проекту Європейського Союзу та програми розвитку Об’єднаних Націй в Україні. У заході взяли участь керівництво області та зацікавлених установ, представники районів, ОТГ та асоціації ОСББ Хмельниччини.

Проект терміном на 2 роки та вартістю у 4 млн євро буде запроваджений в Україні вперше. Він стартував у нашій області буквально днями, а завершиться у вересні 2020. Учасниками проекту може стати будь-яка ініціативна група, тобто як бажаючі створити ОСББ, так і ті, хто цим уже займається. Вони будуть проходити своєрідне навчання.

За період роботи проекту буде залучено 24 області та підтримано біля 4 тис ОСББ по усій Україні. Планують й створити близько 2 тис нових об’єднання  співвласників будинків. Здебільшого усі семінари будуть спрямовані на створення не просто об’єднання, а команди, яка буде злагоджено працювати на результат.

Набирати учасників проекту будуть поступово: у першу хвилю планують взяти лише 30 груп, усі інші – у такій же кількості у порядку черги. На перші результати організатори очікують уже в середині 2019 та надіються, що європейський досвід та напрацювання будуть дієвими і у нас.