Кожен десятий мешканець області – безробітний: проблемні питання підняли профспілки

779
0

Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародний день боротьби з бідністю не оминув і Хмельницький. У  стінах Федерації професійних спілок нині провели обласні збори.

У сучасному світі в тому, аби не лише забезпечити, а й реалізувати себе, чи найважливішим чинником є працевлаштування. Це і стало першим питанням у порядку денному. Уявіть, за результатами досліджень, станом на 1 півріччя 2018-го у Хмельницькій області серед людей віком від 18 до 70 років кожен 10-й – безробітний.

Ще одним з найголовніших та найобговорюваніших питань  є  належна оплата праці. Статистика каже:  офіційна середня зарплатня в області – одна з найнижчих по Україні, ледь більше 7300 грн. Однак, якщо говорити відверто, отримують люди набагато менше.

Мова йшла й про тих, хто наповнює обласний бюджет. Голова Хмельницької ОДА  Вадим Лозовий каже: для того, аби щось змінилося на краще, кожен повинен почати з себе.

Врешті, дійшли висновку: для того, аби одних , так би мовити, не «грабували», а іншим платили гідно, потрібно навчитись співпрацювати. Тому що у нашій економічній системі, рівно як і у природі: сьогодні чогось не віддавши, завтра щось недоотримаєш.