Про гру, якої не було: хто винен у невдачі?

563
0

Криворізька команда «Інгулець–2» подолала 600 км до Хмельницького, аби зійтися у спортивному двобої із нашим ФК «Поділля». Хлопці заселилися до готелю, відпочили і рушили на тренування. Тільки от тренуванням це не назвеш. Центральний стадіон на реконструкції, тож гостей повезли на поле поблизу палацу творчості.

Але умови тут справді не спортивні. Тренер «Інгульця» дозволив своїм підопічним лише розім’ятися, але без м’яча, щоб хлопці не отримали травм перед грою.

Ремонт стадіону “Поділля” мав закінчитися ще 25 вересня, але ось як він виглядає зараз. Про те, що на полі й досі інструменти та фарба, команду чомусь попередити забули.

Про перенесення мова не йшла, тож команди і вболівальники зібралися перед воротами центрального стадіону у повній готовності. Усі в очікуванні.

Проте команди зайшли на поле… постояли і розійшлися. Спочатку ситуацію зарахували як технічну поразку нашого «Поділля», але поки що це не остаточне рішення. Через те, що поля не надали, президенту клубу можуть виписати штраф – мінімум 25 тисяч гривень.

Ще однією образою для футболістів стало проведення концерту гурту «Океан Ельзи». Мовляв, для цього поле відкрили, а для гри – зась.

До договору, за згодою сторін, внесли зміни, за якими центральним стадіоном футболісти «Поділля» могли користуватися до 12 вересня – дня чергового початку робіт. Тож, за словами влади, клуб повинен був заявити про потребу у наданні іншого поля.

Президент футбольного клубу стверджує, що окрім цього стадіону атестованих для чемпіонату України полів більше немає. А влада каже: хто шукає, той знайде. В результаті, через перетягування ковдри, кожен вийшов за ворота зі своєю думкою. Сподіваємося, що конфлікт знайде своє вирішення і не перетвориться на вже зовсім не спортивний двобій.