Псевдо-кандидати та пакунки з харчами за голос! Усе просто – на носі вибори

466
0

Нещодавно сесія обласної ради таки дала добро на створення 12 об’єднаних територіальних громад. У 7-ми з них вже цієї неділі обиратимуть депутатів та голів. Але у погоні за голосами політичні сили у хід пускають різні методи. От наприклад, у Великій Калинівці Хмельницького району кандидатка від «Батьківщини» особистою доставкою вручала виборцям «пакунки з харчами».

І здавалося б, «гречкосійством» уже нікого не здивуєш. Та все ж у робочий час жіночка на власному авто встигла роздати немало клунків. Свою таку «активну» агітацію довелося пояснювати копам.

Подібні випадки були зафіксовані й в Олешині. І якщо ці кандидати аж надто «про себе заявляють», то деякі навіть не знають про те, що вони у списках.

Коли ж з ними зв’язалися телефоном, щоб усе уточнити – «псевдо-кандидати» не приховували емоцій.

Саме зі списків виборів 2015 і взяли інформацію про цих людей. Запитаєте, навіщо? Найчастіше за кожного з кандидатів місцевий штаб партії отримує гроші. Ну й аби «засвітитися» у списках.

Підкупи та фальсифікація документів. Навіть таких методів не цураються у боротьбі за голоси. Політичні сили активізуються, і це не дивно, адже  подейкують, що незабаром грядуть і парламентські вибори.