Підсумки купального сезону у Хмельницькому – чи пірнає ще хтось у Південний Буг?

662
0

Єдиний міський пляж Хмельницького! І хоча він далеко не в ідеальному стані – влітку тут ніде було  й позасмагати. Завжди людно та багато дітвори. Не лякала нікого й масова загибель риби…. Нині ж купальний сезон закритий, вода значно прохолодніша. Втім, навіть в осінньому Бугу  ще плавають люди.

За увесь літній період на річці не трапилося жодного нещасного випадку. Рятувальники задоволені – вберегли чимало людських життів.

На човні Південним Бугом. Екскурсія довга і навіть трішки небезпечна. Як виявилося, річка обміліла майже на 50 сантиметрів, тож наше «судно» може з легкістю дістати дна.

Ретельно пильнувати та бути готовим в будь-яку хвилину кинутися на допомогу. Така вона – робота рятувальників. Найбільша проблема цих відчайдушних чоловіків – рибалки на надувних матрацах та без необхідних жилетів. І, звісно, люди напідпитку, що вирішили поплавати.

Мчали із вітерцем і навіть спробували дістатися туди, де ніколи не був й сам водолаз. Побачене направду вражає.

Каміння, за яке неможливо заплисти, та старезний міст зверху. Відчуття, ніби він доживає останні секунди життя, а коли ним їде автівка – взагалі тріщить по швам.

Що ж, повертаємося назад. Мандрівка Південним Бугом таки приголомшила. Річка довга і глибока. Саме тому необхідно завжди дотримуватися правил поводження на воді, аби не довелося кликати на допомогу.

Гайда до берега. Сподіватимемося, наступний  купальний сезон також обійдеться без смертей та нещасних випадків. А ми ж бажаємо рятувальникам поменше відпочиваючих у стані алкогольного сп’яніння. Та вітаємо відчайдушних чоловіків зі святом, що вже незабаром – Днем Рятівника.