Реформа в дії: у Хмельницькому громадський транспорт їздить по-новому

2048
0

Кінцеву для нового 31 маршруту розташували біля кафе «Три Ведмеді». Курсує він з інтервалом в 15 хвилин. Та на перевезення виділили всього шість бусів.

Містяни вже встигли ознайомитися з новим маршрутом. Кажуть, змінами задоволені. Адже раніше, щоб виїхати в місто, тим, хто проживає біля лісу, доводилось долати великі відстані.

Зупинку для «новачка» ще не облаштували. Люди або заходять в салон біля самого кафе, або очікують транспорт просто на тротуарі, де немає ніякого знаку. Та це не єдина проблема з новим транспортом. Як розповідає Вадим, який раніше працював на 38 маршруті, а тепер завідує новим 31: людей мало, а відповідно і заробітку немає.

Дочекалися маршруток і жителі Прибузької. За новою схемою руху, тут їх їздитиме аж три: 1, 20, та 54. Та, як виявилося, про них знають ще не всі місцеві.

Та нам все ж вдалося помітити «незнану» 20 маршрутку. Проте, від Староконстянтинівського мосту і до вулиці Трудової у неї не було жодної зупинки. Що стосується 54, його шлях Керамзитовий завод – Лезневе-2. Однак, як кажуть містяни, має свої недоліки.

У соціальній мережі з приводу таких транспортних змін люди розгорнули цілу дискусію. Для когось вони – в радість, а інші скаржаться, адже тепер доводиться добиратися на роботу вдвічі довше. Владці кажуть, ця схема не є остаточною, її редагуватимуть в залежності від потреб хмельничан.  Тому  ви ще маєте змогу внести корективи, обґрунтувавши їх у міській раді.