Роман Миколаїв був напідпитку: підозрюваний залишиться за ґратами без можливості внесення застави

2950
0

Заміна директорів – перша резонансна подія за участі тоді ще нового керівника. Проте тепер він – на лаві підсудних. Страшна ДТП в усіх на вухах. Серед загиблих двоє дорослих, ще 4 потерпілих, серед яких 3 дітей – у лікарні. Роман Миколаїв звільнився з посади 30 травня за власним бажанням. У судовій залі доволі людно – серед присутніх з десяток журналістів та активістів.

Питання, яке зависло у повітрі – чи був освітянин у позаробочий час на службовому авто напідпитку. Адже пройти тест драгера прямо на місці ДТП він відмовився.

Свою промову Роман Миколаїв розпочинає із розкаяння. На запитання судді відповідає – таки вживав. Як каже, за 6 годин до інциденту разом із нині загиблою Наталією випив 3 бокали шампанського. Ще за півгодини до того, як сісти за кермо – скупався у басейні та відпочив. Тому, і не відчував себе на 0,6 проміле. Таксі або водія не викликав через відсутність коштів на рахунку. Припускає, що тримав швидкість близько 90 км./год. Відвів очі, аби увімкнути кондиціонер, і наступне, що пригадує – вже лежав на узбіччі.

Захист просить домашнього арешту, посилаючись на гарні характеристики та 2 неповнолітніх дітей, які, до слова, проживають із мамою. Не зважаючи на жахаючі наслідки та навіть кілька порушень закону, у Романа Миколаєва таки знайшлася моральна підтримка у залі суду. Так, у соцмережах директор Палацу творчості закликав освітян прийти та «захистити». Врешті, поплічників не так і багато, а Володимира Гули і того немає.

Ми мали змогу недовго поспілкуватися із Романом Миколаєвим, почути його позицію чи принаймні вибачення. Проте він вирішив змовчати.