Рухи в такт як стиль життя: у Хмельницькому відбувся «Spring Open Championship»

534
0

Жити у ритмі танцю. 14 квітня усі денс-клуби Хмельницького зійшлися у танцювальному поєдинку. Від самого ранку до пізнього вечора журі оцінювало пластичність, ритмічність рухів та яскравість образу кожного конкурсанта. Організатори вражені шаленою кількістю зареєстрованих гостей та учасників; кажуть, це дає стимул у найближчому майбутньому виходити на міжнародний рівень.

Закулісся було не менш яскравим. Малюки надзвичайно хвилювались,проте кожен із них щиро вірив у перемогу. Для  багатьох «Spring open championship» став далеко не першим конкурсом , але незважаючи на досвідченість, учасники продовжували відточувати плавність рухів перед виступом.

Зібрання тренерів на конкурсі позитивно вплинуло на подальший розвиток танцювального спорту, адже це стало чудовою нагодою обмінятись  професійними тонкощами. Члени журі  відзначили високий рівень підготовки учасників, а також відзначили й нові методики вивчення рухів.

Отож бажаємо «Spring open championship» все ж отримати статус міжнародного конкурсу та значно розширити рамки змагань. Приємно, що розвиток  танцювального мистецтва на теренах Хмельниччини набирає доволі крутих обертів.