Жорстокість вихователя чи дитяча вигадка: інцидент у санаторії на Хмельниччині

622
0

Пульмонологічний санаторій на Хмельниччині  став відомим на всю країну.  На жаль, через неприємний інцидент. Ось ці фотографії виклав у мережу Уповноважений  Президента з прав дітей Микола Кулеба. Йому ж, у свою чергу, світлину надіслала мама одного з пацієнтів закладу.

З’ясувалося, що таким чином вихователь закладу вирішив покарати хлопчаків за те, що малі бешкетували. Головний лікар закладу ж у таку версію він не вірить, каже: діти могли дещо перебільшити, аби «насолити» нелюбому вчителю.

Фігурант історії – Олексій Вадимович Максимов. Чоловік 75-го року народження та є уродженцем цієї місцевості. У закладі вихователь працює з 1992 року, і на посаді за ці роки, як зазначають, зарекомендував себе добре.

12-річний Артем – один із тих, хто на фото стоїть навколішки. Сам у санаторії перебуває уже 3 тижні та розповідає: раніше неприємних ситуацій не траплялося, а та, що набула розголосу, розпочалась із пустощів – малі захотіли влаштувати бій подушками.

Говорить і про фото, які обурили користувачів соцмереж.

Персонал санаторію про скандал довідалися із чуток, бо ж, як кажуть, на місці усе було спокійно.

Ситуацію прокоментували й в Управлінні охорони здоров’я: переконують,  дізнались про інцидент із соціальних мереж, і, говорять, шоковані, тому що санаторій завжди був на хорошому рахунку.

Відомо, що у поліції уже відкрили кримінальне провадження, і за умови, що провину вихователя доведуть, йому загрожує позбавлення волі строком до 5 років.