Свою гарячу кров віддають на порятунок життя: як полісмени Хмельниччини стали донорами

74
0

Якщо у вас немає хронічних захворювань, наркотичної чи алкогольної залежності, ви маєте хороше здоров’я, а можливо ще й рідкісну групу крові – ви можете та навіть маєте стати донором. Як не боятися людей у білих халатах, продемонстрували люди у формі – полісмени Хмельниччини прийшли здати свою кров. Вони дужі тілом та, як нині доводять, ще й духом.

Загалом, таким чином правоохоронці долучилися до акцій «Здай кров – врятуй життя», що уже 5 рік поспіль діє в рамках Всеукраїнського «Тижню безпеки дорожнього руху». Кажуть, щодня зіштовхуються із жахаючими реаліями ДТП, сутичок та інших надзвичайних ситуацій, тому і гостро розуміють необхідність у цих маніпуляціях.

Під час здачі тримаються мужньо, а головний лікар Хмельницької станції переливання крові ще й зазначає – цього дня вони окрім соціальної користі ще й оздоровили власний організм.

Врешті, після не надто приємною, проте вкрай корисної процедури кожен донор отримує солодкий чай, печиво до нього та головне – впевненість у тому, що цей день точно не минув даремне. Якщо ж і Ви хочете стати донором крові, слід прийти натщесерце за адресою Сковороди, 29 з понеділка по п’ятницю, з 8 до 13 години дня.