Свято наближається: у Хмельницькому розпочалася підготовка до відкриття різдвяного ярмарку

617
0

Яскраві вогники, ряди різноманітних новорічних подарунків, незабутня святкова атмосфера  та навіть здійснення бажань. У центрі Хмельницького стартувала активна підготовка до традиційного новорічного ярмарку, відкриття якого планується напередодні свята Андрія Первозваного. Ярмарок дещо змінив свій формат та локацію, цьогоріч святкове дійство розкинеться біля головної новорічної красуні міста, поблизу кінотеатру імені Шевченка. А головну зірку ялинки 19 грудня запалить співачка Ірина Федишин. Виступ артистки вартував місту 100 тисяч гривень.

У святкових ятках подоляни зможуть придбати ялинкові прикраси, сувеніри, посмакувати різноманітними стравами, розважитись із дітлахами та поринути у атмосферу новорічних чудес.

Перехожі, побачивши монтаж дерев’яних будиночків, із рішенням не вагалися: «Однозначно відвідаємо!» За словами хмельничан, таким заходам та, свого роду, новинкам, щиро радіють, адже це сприяє розвиткові міста. Очікують люди і на дещо особливе…

Не зовсім святкова та «атмосферна» погода наших не лякає. Настрій у перехожих чудовий та піднесений, лиш бажають швидшого відкриття ярмарку та приходу новорічних свят.

Ярмарок функціонуватиме упродовж всіх канікул – аж до 20 січня. Наразі уже встановили будиночок Святого Миколая, у найближчих планах – сцена. Тож організатори запрошують усіх хмельничан запасатись чудовим настроєм та подарунками. І нехай свята будуть незабутніми!