Свято наближається: як Святий Миколай та Ірина Федишин хмельницьку ялинку засвітили

1273
0

Танцювати із Іриною Федишин, смакувати різдвяними наїдками на ярмарку, попросити добра та миру у Святого Миколая. Традиційно 19 грудня у Хмельницькому розпочинаються зимові гуляння – люди святкують та готуються до Нового Року та Різдва. Казка, що оживає у душах кожного.

Святий Миколай у своєму будиночку чекає усю чемну дітвору. За віршик, колядку, щедрівку чи просто щирі слова побажання подарує солодкий пакунок. Гостей прийматиме щоденно до 14 січня з 17 і до 19 години.

Усього роздадуть 6 тис. подарунків, кожен з яких вартує 33 грн. Якщо згадувати про кошторис, то нова зелена красуня обійшлася місту майже в 2 млн. Ялинка має 18 м у висоту та прикрашена яскравою 3D гірляндою. У владних кабінетах сподіваються, що вона прослужить до 10 років.

Також, 100 тис. грн. заплатили і за святковий годинний виступ Ірини Федишин із програмою «Україна Колядує». Лунали як народні та різдвяні пісні, так і шлягери самої артистки.

До слова, саме цього дня розпочала роботу і благодійна скринька допомоги від міської влади. Далі вона має перекочувати на уже вищезгаданий ярмарок до 19 січня. На зібрані кошти планують придбати апаратуру в дитячу міську лікарню, а також подарунки малечі із малозабезпечених сімей.