Хмельничани по-особливому попрощалися із різдвяно-новорічними святами

596
0

Частування просто неба! Жителі мікрорайону Гречани по-особливому попрощалися із різдвяно-новорічними святами. Вони смакували гарячою кашею, запашним шашликом та грілися теплими напоями, у той час, як слух тішили українські пісні. Гуляння за щасливим збігом співпали із Водохрещем. А організаторами дійства стали місцеві депутати. Пан Дмитро розповідає, влаштовують такий культурний відпочинок вже не вперше – усе на радість хмельничанам.

Концертну програму підготував спортивно-культурний центр «Плоскирів», який вже другий рік поспіль долучається до цього свята та розважає жителів міста сценками та запальними піснями.

Казка ожила… ще раз: наймолодші мали змогу знову зустріти Діда Мороза та Снігуроньку, які влаштували для малечі конкурси. А дорослі тим часом частувалися стравами з вогню.

Присутні ще не встигли розпрощатися із цьогорічними святкуваннями, а вже чекають на них наступного року. Адже доки тіло зігрівають гарячі напої, то душу –  саме таке щире спілкування в приємній атмосфері свята.