Свято, яке дарує тепло, відзначили і у Летичівському районі

507
0

Свято, яке дарує тепло. 8 березня – день, коли кожна жінка відчуває себе насправді особливою, коханою та може дозволити собі будь-яку примху. Весна приходить у серця кожного. Чоловіки – і дорослі, і маленькі мужчини – намагаються зробити цей день максимально щасливим та радісним, аби прекрасна половина знала, що їх люблять.

Свято розпочинається ще заздалегідь: напередодні жінки отримують не менше привітань, подарунків та приємних слів в свою адресу, аніж 8-го Березня. Це ми помітили й в населених пунктах Летичівського району, зокрема в селі Ярославка, Западинці та Лісогірка. Для прекрасної половини підготували безліч сюрпризів. Це і веселі пісні, надзвичайно смішні гуморески та, звісно, душевні вірші із вуст наймолодших.

До привітань приєдналася і благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». Вони привезли для усіх жінок особливі подарунки, якими доповнили особливу атмосферу свята.

8 березня – свято весни, що пробуджує в серцях кожного тепло, щастя та штовхає на шалені вчинки. І саме у цей день кожна мати, бабуся, сестра чи донька відчувають, що їх кохають та про них турбуються.