У селі Коржівка, що на Староконстянтинівщині, відгуляли направду родинне свято

418
0

Гучна музика, усміхнені люди та надзвичайна атмосфера днями панувала у невеличкому та дуже мальовничому селі Коржівка, що на Староконстянтинівщині. Воно розгляглось на лівому березі річки Случ. Саму тут місцевий клуб, який цього святкового дня приймає величезну кількість гостей. Відзначали справжнє родинне свято. Уся громада разом із сім’ями об’єдналися, аби провести чудовий день разом.

Подібне дійство, та ще й у форматі родинного свята, місцевими жителями проводиться вперше. Ідея започаткувати таку традицію виникла, аби вшанувати багатодітних батьків. Саме вони, не покладаючи рук, щодня виконують одну з найважчих робіт у світі, та ще у декількакратному розмірі. До слова, у Коржівці вони тут ледь не у кожній хаті. Загалом, своє щастя тут будують близько 60 багатодітних сімей, у 15 з яких матері удостоїлись звання героїнь.

Зморщені руки, уже давно не руса коса та очі наповнені сліз, коли говорить про дітей. Анна Павлівна нещодавно відзначила свій 90-річний ювілей. Жінка каже: виховала 5 дітей та удостоїлась гордого звання «Матір-героїня». Згадує, як було важко, та, незважаючи на купу труднощів, все ж вважає, що бути мамою – найбільше та найважливіше покликання кожної жінки.

Під час святкового концерту з непідробними емоціями та повними радощів очима усі присутні з щирим інтересом спостерігали за дійством, що відбувалось на сцені.  До уваги глядачів підготували різноманітні номери, співали пісень, танцювали та розповідали чуттєві вірші. Готувались, кажуть, довго та дуже ретельно.

Ну і яке ж свято без гостей? Привітати мешканців села та розділити з ними святкову днину приїхали й дорогі гості з міста та області. Раді долучитись до такого торжества та потішити коржівчан подарунками.

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер», про яких місцеві знають не зі слів, теж не залишилась осторонь такого дійства. Щоб потішити жителів села ,  цього разу завітали далеко не з пустими руками.  Так би мовити, задля того, аби підсолодити таку святкову подію, із собою привезли чимало смаколиків.

Люди таким візитам раді, як ніколи, кажуть :  подарунки це завжди приємно, та найбільше цінують увагу, яку, навіть знаходячись у дещо віддалених куточках області, відчувають завдяки таким візитам.

«Родинне свято» для людей – це не просто чергові розваги, а справжня подія, яка показує дух єдності всього села та дає змогу дещо відволіктись від звичних домашніх турбот. Тому емоції після таких заходів завжди щирі та непідкупні.

Врешті, святковий концерт завершився, проте і дорослі, і діти, ще довго частувались солодощами та смачною ухою під стінами рідного клубу. У Коржівці переконані, такі заходи, а також допомога й підтримка здатні змінити світ, а Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» з дня у день підтверджує це.