Сергій Притула привезе «Вар’ятів» на Хмельниччину 

Сергій Притула привезе «Вар’ятів» на Хмельниччину 

56
0

Менш ніж за місяць до Хмельницького і Кам’янця-Подільського завітає перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти», яке занурить присутніх у світ сучасного якісного гумору. Очільником колекиву є відомий український телеведучий Сергій Притула. Однак «Вар’яти» були б неможливими без Володимира Жогло, Володимира Ковцуна, Віталія Тильного, Сергія Полупана і Валентина Сергійчука. Усі разом вони покажуть неймовірне шоу, позбавлене російської мови та нецензурної лексики, де практично відсутні жарти «нижче пояса» і на політичну тематику. Це буде нова програма, живий звук і ще більше сміху.

У Хмельницькому «Вар’яти» виступлять у четвер, 26 жовтня, в приміщенні обласної філармонії (вул. Гагаріна, 7). Початок – о 20:00. Квитки можна придбати у касі філармонії (280-550 грн).

А наступного дня, 27 жовтня, гумористи завітають до Кам’янця-Подільського. Там концерт розпочнеться о 19:00 годині в актовій залі коледжу ПДАТУ (вул. Лесі Українки, 95). Квитки можна придбати у магазині «Скринька Меломана», піцерії «Максмак» і за телефоном: (098) 557 69 76. Їх вартість – 150-300 гривень.