Харкавий “пересиджує бурю” вдома, а Антонюк з компанією взялися стежити за дорогами

1424
0

Минулої сесії разом із колегами по раді тягнув руку до серця та щиро виконував гімн і депутат Харкавий. Своїм же виборцям полум’яно обіцяв не чинити перелюбу із грошима, аж поки не попутав лихий та не потягнулася рука до хабара. Цього дня крісло обласного обранця порожнє. Тих, хто сподівався, що конкретний обранець досі в кайданках, розчаруємо. У кулуарах кажуть, він спокійно чекає суду вдома та навіть хотів прийти на сесію…Однак, відмовили. Власне, «темну» історію, у коридорах Білого будинку згадують не охоче, певне, ще жевріє надія, що минеться.

Голова фракції «За конкретні справи» Вадим Лозовий – він же автор слізного листа, у якому детально розписані усі добрі справи депутата Харкавого, врешті обіцяє, якщо провину доведуть – отримає по заслугам. А поки що і він, і усі так звані полум’яні опозиціонери не бажають бути «поганими прокурорами» та чекають вироку. Більше того, скидається, що уже знають, яким він буде.

У коридорі не випадково перехоплюємо В’ячеслава Антонюка. Депутат обласної ради цього дня очолив новонароджену депутатську групу, яка пильнуватиме за дорогами Хмельниччини. Питаємо, як часто подумки «не злим тихим» згадував шляховиків, коли їхав «дірявим» асфальтом. Каже, що часто. А відтак це дало привіт об’єднатися із колегами. До групи попросилося одразу 7 обранців. Кажуть, число «щасливе».

А тепер про самі “ями”. Навіть за офіційною статистикою, станом на 2017 рік ремонту потребують близько 95% автомобільних доріг України. Тобто із 164 тисяч км – це близько 150. І це усі траси державного значення. Ситуація якщо не катастрофічна, то близька до того. Причина – тотальна корупція і недбале керівництво, яке засіло в державних структурах практично на всіх рівнях. Ще одна серйозна проблема – відсутність стратегічного бачення в галузі. Дороги будують на рік, може, якщо пощастить, на два. Це нонсенс. Власне, до чого ми ведемо. Голова ОР мало вірить у те, що новонароджена депутатська група піде далі своєї назви.

Дурні та дороги – це, звісно, біда, а коли це біда в квадраті… Однак, це не привід засмучуватися! Поки Антонюк б’є уже третє авто, а Загородний мислить іронічно, депутат від БПП Олександр Миклуш купує обнову на колесах за 2,5 мільйони гривень. Відповідне повідомлення про збільшення майна він вніс до реєстру. Згідно із документом, автопарк депутата поповнився Рендж Ровером 2016 року випуску. Це уже його 5-те авто. Усі вони, як на підбір, і пройдуть навіть дуже глибокі ями.