Сила слова у молодих серцях

225
0

День книги для поетів. Молоді митці слова днями зібралися на єдиному фестивалі у Хмельницькій обласній бібліотеці імені Т.Г. Шевченка. Демонстрували недитячі твори та сильні й змістовні пісні.

Анастасія – студентка 3-го курсу факультету мистецтв. Дівчина пише вірші з самого дитинства.  Каже:  таке захоплення у неї з народження. Перші достойні тексти з’явилися у початкових класах. На сьогодні вона – триразова фіналістка місцевої “Битви поетів” та власниця збірки “Кофеїн”.

Фестиваль “Молодіжний формат – 2015” зібрав молодих митців краю в обласній бібліотеці імені Шевченка. Літературний вечір приурочили до міжнародного дня книги та авторського права. Загалом, у зібраннях взяло участь 14 майстрів слова з міста та області.

Заслужений артист України, Володимир Смотритель, розповідає: саме поети  своєю творчістю надихнули його на створення останньої вистави “Не промовчи Шевченка у собі”.

Такий фестиваль проходить у бібліотеці вперше, проте, кажуть: не востаннє. У планах – створення електронного альманаху з віршами молодих  митців краю.