Символічне хмельницьке #велолежання – флешмоб пам’яті та перекрита Кам’янецька

1127
0

І нехай трафік зачекає. Безмовно, притулившись до асфальту разом із вірним залізним конем, не зважаючи на сигнали автівок. Рівно на 5 хвилин хмельницькі велосипедисти прилягли на перехресті Кам’янецької та Подільської.

Нагадаємо, минулого тижня двоє хмельницьких велосипедистів постраждали у ДТП – і обоє з фатальними наслідками. Перша трагедія сталася по вул. Геологів – водій двоколісного влетів у бетонну огорожу. Другий нещасний випадок спіткав хмельничанина на Заводській у зіткненні з «Опель Віваро».

Участь у флешмобі взяла і пані Анастасія, що працює в Департаменті освіти. Уже впродовж 3 місяців щоранку добирається на роботу на своїх двох колесах.

Окремо активісти нагадують і про безпеку самим велолюбителям – маячки, жилети, шоломи. Пішохідний перехід слід долати, зійшовши з двоколісного, а на дорозі не нехтувати умовними вказівниками поворотів. До того ж, слід уміти правильно обирати транспорт під Ваші потреби.

Отож, не нехтуйте власною безпекою і пам’ятайте – елементарні правила допоможуть Вам вціліти та зберегти найцінніше – здоров’я та життя.