Слово крізь роки: «Подільські вісті» відзначають 100-річний ювілей

960
0

10 лютого 1918 року світ побачив перший примірник газети «Вісті Кам’янець-Подільської Ради робітничих і солдатських депутатів». Тоді видання мало усього одну шпальту. Нині цей засіб масової інформації Вам відомий більше як «Подільські вісті», що от уже як 100 років несе своє слово. Редакція переживала страшні часи Другої Світової війни та виходила у підпіллі, також радісно зустрічала незалежність держави. Увесь нинішній колектив дістав свої урочисті сукні та костюми, аби відзначити насправді грандіозний ювілей.

У «Подільських вістях» за довгий період її історії працювало багато заслужених журналістів, письменників та лауреатів Всеукраїнських премій. Нести слово продовжує і нинішня плеяда акул пера. Ще раз підтверджують, журналістика – це стан душі.

Здавалося б, нині паперові газети поступаються інтернет-виданням та сучасним технологіям. Проте, у «Подільських вістях» переконані – читач їх любить, цінує та очікує на кожен свіжий випуск.

Не обійшлося на святі без нагороджень та поважних гостей. Так, привітання від Президента та прем’єр-міністра урочисто зачитав голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України. Також вітали газетярів і обласні чиновники, адже нещодавно видання ступило на шлях роздержавлення.

Позбутися владного впливу «Подільським вістям» таки вдається. Нагадаємо, подібна реформа – це зобов’язання України перед Радою Європи ще від 2005 року. І на Хмельниччині таки помітні певні зрушення.

Що ж, бажаємо виданню ще довгих років процвітання, цікавих тем, подій, а головне – вдячного та щирого читача.