Контроль над усіма етапами виробництва – рецепт смачного та якісного м’яса для покупців

548
0

Аномальна спека не вщухає, медики не встигають констатувати численні випадки отруєнь продуктами харчування, особливо тими, що в групі ризику. Молочка, риба і, звісно, м’ясо, яке є невід’ємним у нашому раціоні. Тут дуже важливо бути впевненим у якості, адже навіть крихта сумнівів може призвести до трагедії. Як, де і за яких умов має зберігатися та реалізовуватися якісна, а, головне, безпечна м’ясна продукція, побачили у фірмовому магазині «М’ясні лани». Наразі це єдина точна, що на проспекті Миру, та за свіженьким та домашнім сюди з’їжджаються з усього міста і не тільки.

Отже, секрет успіху та якості продукції магазину «М’ясні лани»  нехитрий. Самі вигодовують худобу перевіреними та екологічно чистими кормами, самі визначають кількість м’яса на продаж, власноруч розробляють і одразу свіженьке на прилавок. Залишків у такому випадку нема, усе розраховано до граму. Власник опікується невеликою фермою, а також купує тушки у селян.

Асортимент натурального м’яса дійсно широкий. Тут усе, що душа та шлунок побажає, і головне – можна бути повністю спокійним за своє здоров’я. Різноманітний фарш, вирізка, пряне сальце, соковитий ошийок,  запашні реберця – усього і не перерахуєш, а продукція – домашня. Тішать своїх покупців у магазині «М’ясні лани» не тільки свіжесеньким м’ясом, а власними смаколиками. Можна замовити шашлик, кров’яночку щойно з печі, тушонку, ковбаску, мариноване сальце.

Якість продукції у магазині «М’ясні лани» підтверджують і лабораторні висновки. Щодня проводять експертизу, і лише після підтвердження якості реалізовують.

Варто зазначити, що у магазині обладнали спеціальний цех, де розробляють туші та крутять фарш, тобто продукція навіть не підлягає зайвій перевозці – одразу на прилавок. Господар, не соромлячись, показує, на скільки важливі для нього санітарні норми, так само як і здоров’я покупців

Звісно, якість продукції у магазині припала до душі покупцям. Вони не бажають ризикувати і купують лише у перевіреному місці.

Нині вибір м’ясної продукції надзвичайно широкий, тож варто бути пильними і довіряти перевіреному виробнику. А  «М’ясні лани» – це якраз той випадок, коли ніяка спека і жоден інший фактор не дасть вам сумніватися у якості та поживності.